لوگوی موسسه فرهنگی هنری تبلیغاتی کساء

قطعه"کجایند این سران؟!"

بیانیه مشترک عوامل ساخت موزیک ویدئوی «کجایند این سران» در پی انتشار این موزیک ویدئوی جنجالی

«کجایند این سران؟!» بهانه ای خواهد بود برای یک همگرایی بزرگ فرهنگی و اجتماعی در میان هنرمندان ایران و جهان با موضوع « کمپین حقوق بشری هنرمندان در دفاع از کودکان جنگ»، که نخستین نشست این کمپین در هفته ی آتی با حضور بزرگان عرصه ی موسیقی، سینما و تلویزیون، رادیو، هنرهای تجسمی و... در محل باغ موزه ی قصر به میزبانی موسسه ی فرهنگی و هنری کساء با همکاری موسسه آوای مهر وطن و تعدادی از NGOهای فعال حقوق بشری برگزار خواهد شد.


به همین منظور پخش گسترده ی این موزیک ویدئو دو روز پیش از روز قدس با همکاری بسیج سازمان صدا و سیما از رسانه ی ملی آغاز گردید تا مهمترین هدف عوامل تولید این اثر که همانا یادآوری این امر بوده و هست که سردمدار رژیم های خون ریز و کودک کش در جهان امروز، رژیم اشغالگر قدس می باشد، متجلی گردد.

و در پایان تمامی عوامل تهیه و تولید این اثر یکصدا به جهانیان یادآور می شویم که فرزندان شوم این رژیم غاصب چون عربستان سعودی نیز در امر کودک کشی در جهان کم از ولی نعمت شان نداشته و ندارند؛ و ما بهترین ابزار را برای تقابل با این جریان برگزیده ایم و به یقین موسیقی و موزیک ویدئو پر مخاطب ترین رسانه ی جهان امروز است.

خواننده: سید حمزه موسوی

ترانه سرا: یاسر قنبرلو

آهنگساز: علی کاشی

تنظیم: گرانش آشوری

کارگردان: محسن طهرانی

تهیه کننده: موسسه فرهنگی هنری کساء

تهیه شده در مرکز بسیج صدا و سیما

جهت دانلود نسخه با کیفیت پایین اینجا کلیک کنید...

جهت دانلود نسخه با کیفیت HD اینجا کلیک کنید...

تاریخ انتشار: پنج شنبه, 01 تیر 1396
تعداد بازدید: 570 بار